Vario Clik Garanti Şartları

Vario Laminat Garanti Şartları Nelerdir?
Vario Laminat Garanti Şartları Ne Zaman Uygulanır?
Vario Laminat Garantili midir?
Vario Laminat Garanti İçin Ne Yapmak Gerekir?
Vario Laminat Montaj Garantisi Var mıdır?

  1. Birinci kalite VARIOCLIC laminat parke, her türlü üretim ve malzeme hatalarına karşı, fatura tarihinden itibaren işyerlerinde 5 evlerde 10 yıl süreyle garantilidir.
  2. Varioclic laminat parke garanti süresi içinde, arızalanması durumunda garanti kapsamında kalmak kaydi ile onarımda geçen sure garanti süresine eklenir. Ürün onarım süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu sure ürünün servis birimine, servis biriminin olmaması durumunda ürün satıcısı, anabayii, bölge bayisi veya üretici firmaya bildirim tarihinden itibaren başlar.
  3. Garanti belgesi ile ilgili çıkabilecek problemler sanayi vet Ticaret Bakanlığı Tüketici’nin vet Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
  4. Garanti devredilemez. Verilen garanti hiçbir şekilde amaç dışı kullanımlarda geçerli değildir.
  5. Garanti belirtilen sure içinde vet yanlızca üründe meydana gelecek arıza için geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir isim altında hak tazminat talep edilemez
  6. Varioclic laminat parkenin, fatura teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla 10 yıl içinde aynı arızanın ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması durumunda vet tamirin yapılamadığı durumlarda VARIOCLIC laminat parkenin bedelsiz değişimi yapılır.
  7. Varioclic laminat parke üreticisi olan firmamızın ve satışı yapan ana bayilerimizin müteselsil garantisi altındadır.

BAKANLIKÇA TESPİT EDİLEN KULLANIM ÖMRÜ

GARANTİ SÜREMİZ KONUTLARDA 10 İŞ YERLERİNDE 5 YILDIR.

Kaynak: Yıldız Entegre

Bir cevap yazın